Jednoduchý návod, jak odeslat vaše fotky (soubory) k nám, obdržíte v e-mailu po dokončení vaší objednávky.

O výrobě

Krok po kroku

Celý proces výroby fotky na dřevě se skládá z mnona kroků a zabere několik hodin práce. Výsledkem našeho tvoření je fotografie s vintage vzhledem. Shrneme to do tří kroků.

Připravíme

Chystáme si tisk i dřevo

Vaše fotky upravíme a přichystáme pro tisk. Odešleme je do tiskárny, kde je tiskař na profesionálním stroji vytiskne na náš speciální papír. Mezi tím si pro vás nachystáme dřevo. Plochu pro fotku vybrousíme do hladka.

Vyrobíme

Tohle bude ryze ruční práce

Výtisky si z tiskárny dovezeme do dílny. Dřevo pečlivě natřeme speciálním pojidlem. Papír s fotkou nalepíme na desku. a vyhladíme ho, aby co nejlépe přilnul k podložce. Teď už jen několik hodin počkáme. Chce to trpělivost.

Dokončíme

Dbáme na každičký detail

Jakmile lepidlo vyschne, papír odstraníme pod vodou. Obrázek ošetříme lakem s UV filtrem. Počkáme, až dřevo uschne, obrousíme zbytky lepidla a laku. Připevníme háček na zavěšení. Výrobek dárkově zabalíme a odešleme.

 

Pokud jsme na něco zapomněli nebo to nemůžete najít, využijte kontaktní formulář na stránce Napište nám.

Vyrábíte i větší rozměry?

V současné době ne. Velikost našich fotek ovlivňuje technologie jejich výroby. Hlavním důvodem je rozměr papíru, který pro přenos používáme. Náš papír je velmi tenký a větší rozměry by se obtížně tiskly. A ještě hůře nanášely na dřevo. Co zkusit místo jedné velké fotky několik menších? Nejenže vypadají skvěle, ale výhodou koláží je, že pořád můžete přidávat nové fotky. 

Mohu platit na dobírku?

Na dobírku platit nelze. Hlavním důvodem je, že se jedná o výrobek na míru přímo pro vás. Z tohoto důvodu potřebujeme mít peníze předem. Více se dočtete v Obchodních podmínkách.

Co znamená ruční výroba?

Znamená to, že fotku na dřevo nenatiskl stroj. Na začátku vaší fotografii vytiskne zkušený tiskař na laserové tiskárně. Použije k tomu náš speciální transferový papír. K výrobě využíváme výtvarnou technikou přenosu tisku na dřevo přes papír. Papír na výsledném výrobku není, v určité fázi výroby jej odstraníme pod vodou. Tisk, respektive toner, zůstane obtisknutý v průhledném přenosovém lepidle.

Nevybledne to?

Stojíme si za tím, že nevybledne v případě, že budete dodržovat návod k péči. Plocha, kde je obrázek obtištěný, je chráněna několika vrstvami UV laku.

Potřebuji vidět, jak to bude vypadat.

Rozumíme, je to něco jiného než běžný tisk. Chcete vidět, jak bude vaše fotka vypadat na dřevě? Pošlete nám ji na náš mail, zpátky vám pošleme vizualizaci a vy se můžete rozhodnout. Mějte prosím na paměti, že každé dřevo je jiné a každý výsledek je jiný. Jedná pouze o vizualizaci, za účelem ukázky prosvítání dřeva přes fotku.